‘Kracht en Tegenkracht’ heet het rapport dat de Aw eind september publiceerde. Het rapport introduceert een nieuw woord: paradigmaverkleving.

Paradigmaverkleving ontstaat als een bestuurder niet meer leert, vasthoudt aan zijn/haar eigen overtuigingen, geen tegenspraak meer duldt en omringd is door gelijkgestemden. Niet alleen bestuurders kunnen verkleefd zijn, ook de interne en externe toezichthouders ontkomen daar niet aan. Dit heeft gevolgen voor het stelsel van checks and balances. Kunnen we nog wel vertrouwen op de tegenkracht van de RvC? En wat kan de Aw doen om de balans te herstellen?

Over deze en vele andere vragen die ‘Kracht en Tegenkracht’ oproepen, willen de AW, VTW, NVBW en Aedes met u in gesprek. Dit doen wij op donderdag 20 februari 2020 van 12:30 tot 17:00 in het Auditorium van de Vrije Universiteit Amsterdam.

Voor meer informatie en aanmelden klik hier. Wees er snel bij: er is slechts ruimte voor een beperkt aantal personen.