U bent van harte uitgenodigd voor de NVBW ledenvergadering en masterclass op woensdag 19 juni 2019 bij Inn-Style in Maarssen.

Masterclass “Vitale organisaties vragen om betrokken en vitale bestuurders”.
We moeten allemaal langer werken, binnenkort al tot 67 jaar. Daarbij zorgen demografische, economische en technologische ontwikkelingen voor grote veranderingen in de aard van het werk en van arbeidscontracten. Robotisering en flexibilisering stellen daarnaast ook hoge eisen aan de vitaliteit van organisaties en werknemers. “Hoe zorg je ervoor dat corporatiemedewerkers in verschillende levensfasen een waardevolle bijdrage kunnen (blijven) leveren aan de doelen van hun corporatie en dat zij de toekomstige ontwikkelingen actief en energiek mee kunnen vormgeven?”
Dit is een van de vraagstukken die we tijdens de masterclass met experts en met elkaar zullen bespreken. Officiële uitnodiging met het volledige programma ontvangt u begin mei. Bent u erbij?

Waanneer: woensdag 19 juni 2019
Aanvang: 15.00 uur (inloop vanaf 14.30 uur)
Einde: 20.00 uur (de masterclass eindigt om 18.15, aansluitend vindt de zomerbarbecue plaats)
Waar: Inn-Style, Herenweg 55, Maarssen

U kunt zich via deze link aanmelden.