‘Volkshuisvesting in een slimme regio’
Slimme regio? Ja, die bestaat! Sterker nog, Zuidoost Brabant mag zich met ‘Brainport Eindhoven’ volgens officiële instituten zelfs ‘de slimste regio’ van Europa noemen. Innovatie in bijvoorbeeld digitale technologie heeft grote gevolgen voor het wonen en leven van mensen, denk aan robotisering, domotica, smart city en 3D-printing.

Wat kunnen corporaties als maatschappelijke organisaties bijdragen aan de ontwikkeling van een slimme regio? Is er daarin überhaupt (nog) een rol voor hen weggelegd, zijn ze daarin samenwerkingspartner, moeten en/of kunnen ze dat worden?  Naast bezoeken aan ‘slimme projecten’ gaan we met elkaar in gesprek over de laatste technologische ontwikkelingen, economische ontwikkelingen, volkshuisvesting, samenwerking en nog veel meer!

Wanneer: donderdag 14 (aanvang 12 uur) en vrijdag 15 november (einde +/- 14 uur)
Waar: Eindhoven
Voor meer informatie en aanmelden: klik hier