NVBW TWEEDAAGSE – 14 EN 15 NOVEMBER 2019

SLIMME REGIO EN VOLKSHUISVESTING
Leidend thema van deze tweedaagse in Eindhoven is ‘volkshuisvesting in een slimme regio’.
Slimme regio? Ja, die bestaat! Sterker nog, Zuidoost Brabant mag zich met ‘Brainport Eindhoven’ volgens officiële instituten zelfs ‘de slimste regio’ van Europa noemen.
Een bezoek aan deze slimme regio is voor velen de moeite waard, zo blijkt uit de grote wereldwijde belangstelling. Maar geldt die belangstelling ook voor bestuurders van woningcorporaties? Wat hebben volkshuisvesting en corporaties van doen met de ‘slimheid’ van een regio?

TWEEDAAGSE
Tijdens de tweedaagse gaan we op ontdekkingsreis in deze slimme regio, op zoek naar antwoorden op bovengenoemde vraag. Dat doen we aan de hand van inleidingen van betrokken en ingevoerde sprekers, het actief bekijken van innovatieve praktijken en projecten en het gesprek met goed ingevoerde bestuurders, professionals en met elkaar over volkshuisvestelijke en bestuurlijke kwesties en dilemma’s. De Eindhovense corporaties zijn daarbij onze gastheer en gids.

AANMELDEN
Mis het niet en meldt u zich aan via deze link!
Waar: Eindhoven
Wanneer: donderdag 14 november vanaf 12u – vrijdag 15 november tot 14u
(let op: het aantal hotelkamers is beperkt, dus wees er snel bij!)

Heeft u vragen? Stuur dan een mail naar: nvbw@aedes.nl